Księgowość internetowa

Księgowość Internetowa i przesyłkowa Centrum Outsourcing-owe APA

 

Co to jest?

Nie zależnie gdzie mają Państwo przedsiębiorstwo w Polsce czy zagranicą odległość nie ma znaczenia. Proponujemy system rozliczania podatkowego, rachunkowego i kadrowo-płacowego za pomocą przesyłu danych przez Internet lub przesyłki pocztowe czy kurierskie.

Dla kogo?

Naszą usługę kierujemy do Klientów, którzy posiadają dostęp do sieci Internetowej, komputer, skaner i potrafią się posługiwać programami pomocniczymi, takimi jak Microsoft Outlook czy PDF creator oraz do pozostałych, którzy mogą skorzystać z usług kurierskich do przesyłania dokumentów.


Jakie korzyści otrzymuje Klient?

Wysoką, jakość usług za niską cenę. Dzięki komunikacji internetowej lub telefonicznej, nasi Klienci będą mieli do swojej dyspozycji naszych wysoko-kwalifikowanych specjalistów z każdej dziedziny prowadzenia spraw rachunkowych, podatkowych czy kadrowo-płacowych czy analiz finansowych. Dzięki redukcji kosztów tradycyjnej obsługi Klientów, możemy obniżyć cenę za naszą usługę.


Na czym to polega?

Nasz klient dostarcza do nas za pośrednictwem poczty e-mail, zeskanowane wcześniej dokumenty, w kolejności ich wystawienia, w formacie PDF. My dokumenty te przechowujemy i księgujemy w postaci elektronicznej. Po zamknięciu miesiąca, w usłudze STANDARD odsyłamy tą samą drogą zestawienia księgi, rejestrów czy też wypełnione deklaracje, nasz klient drukuje je u siebie i jeśli to konieczne wysyła deklaracje do odpowiednich urzędów według naszych wskazówek lub w usłudze PREMIUM dokumenty zostają w naszym biurze i my na mocy pełnomocnictw załatwiamy za klienta sprawy urzędowe. Przy usłudze przesyłkowej, Klient przesyła nam dokumenty pocztą lub kurierem, a od nas otrzymuje informację o wynikach podatkowych i finansowych.


Dlaczego APA Kancelaria Podatkowa?

Jesteśmy nowoczesnym nastawionym na klienta kancelarią podatkową, wykorzystując odmienny sposób współpracy z naszym klientem niż konkurencja. Wykorzystujemy najnowocześniejsze programy finansowo – księgowe i systemy informatyczne, które ułatwiają szybki i bieżący dostęp do informacji przez naszych klientów, oszczędność czasu i pieniędzy na kilkukrotne wprowadzanie tych samych danych ( wykorzystanie importu).


Zapytajcie nas o ofertę dla Waszej firmy, a przekonacie się, że koszty w Waszej firmie maleją!

Sprawdź nas! Zadzwoń


+48 (34) 350 69 82
biuro@apa-biuro.eu
APA Biuro rachunkowe to rzetelna firma
APA Biuro pracuje na Optima ERP