O firmie

Znajdujesz się w: APA GROUP - Biuro rachunkowe ›› O firmie

Szanowni Państwo,

Kadra naszej Kancelarii Podatkowej działa na rynku już wiele lat. Zajmujemy się obsługą księgową oraz kadrowo - płacową. Specjalizujemy się również w rozliczeniach z PFRON

Celem naszej firmy jest profesjonalne świadczenie usług dla krajowych i zagranicznych podmiotów gospodarczych oraz bieżące wsparcie w finansowym zarządzaniu przedsiębiorstwami.
Pan Piotr Duliński - właściciel, posiada Certyfikat Księgowy Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych a działalność nasza objęta jest ubezpieczeniem OC.

Nasi pracownicy posiadają doświadczenie w księgowaniu podmiotów gospodarczych działających w różnych formach organizacyjno prawnych również ZPChr. Specjalizujemy się w prowadzeniu pełnych ksiąg handlowych dlatego też naszymi klientami są głównie podmioty takie jak: spółki z o.o. , fundacje, stowarzyszenia.
Dla naszych klientów prowadzimy również pełną obsługę organizacyjno – prawną, m.in. KRS, sprawy Notarialne, umowy, obsługę PFRON oraz SOD, etc.

Prace księgowe, płacowe i kadrowe prowadzimy korzystając z najnowocześniejszych programów komputerowych. Dbając o bezpieczeństwo danych sporządzamy bieżącą archiwizację danych i korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań informatycznych. Sprzęt komputerowy serwisowany jest przez wyspecjalizowaną firmę.
Posiadamy stosowne licencje na poszczególne programy użytkowe. Sprawna organizacja naszego biura rachunkowego zapewnia zróżnicowaną i indywidualną obsługę w zależności od potrzeb klientów.

Naszą misją jest efektywne i kompleksowe dostarczenie informacji z obszaru finansów ze zrozumieniem specyfiki biznesu prowadzonego przez klienta.
Celem działalności naszej firmy jest dostarczenie pełnej obsługi księgowej, kadrowej, płacowej oraz zarządzania finansami. Oferujemy również przygotowanie wszelkich analiz wspierających podejmowanie decyzji. W naszej ofercie znajdą Państwo także prowadzenie Podatkowej Książki Przychodów i Rozchodów, Ryczałtu Ewidencjonowanego, rocznych rozliczeń podatkowych, analiz sprzedaży.

Naszym głównym celem i przewagą nad konkurencją jest wykorzystywanie najnowocześniejszych technologii informatycznych, w celu szybkiego i bezbłędnego przetwarzania danych księgowych, natychmiastowgo przekazywania informacji.

Nowoczesne technologie wspierają proces decyzyjny w przedsiębiorstwie.

Oferujemy wysoką, jakość usług za przystępną cenę. Nie muszą już Państwo organizować struktury, ponosić kosztów pracowniczych, oprogramowania, komputerów, inwestować w szkolenia działu finansów. Naszym celem jest umożliwienie Państwu skoncentrowania się na Waszej działalności.

Oszczędzamy Państwa czas i energię.

Sprawdź nas! Zadzwoń


+48 (34) 350 69 82
biuro@apa-biuro.eu
APA Biuro rachunkowe to rzetelna firma
APA Biuro pracuje na Optima ERP