Usługi informatyczne

rdp61.pngJako jedne z nielicznych Biur Rachunkowych oferujemy swoim klientom bardzo specjalistyczną usługę zdalnego dostępu do programów księgowych w technologii RDP.

Przedsiębiorstwom prowadzącym "PEŁNĄ KSIĘGOWOŚĆ" oferujemy wygodny system umożliwiający dostep do swoich danych za pomocą usługi terminalowej MICROSOFT.

O szczegół oferty prosimy pytać w biurze.

Czym jest RDP?

RDP to skrót (Remote Desktop Protocol) i oznacza protokół pozwalający na komunikacje z usługą Terminala Graficznego w Microsoft Windows (Terminal Services).

Usługa dostępna w następujących systemach operacyjnych: Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows Server 2003, Microsoft Windows Home Server, Microsoft Windows XP, Microsoft Windows XP Media Center Edition i Tablet PC, Windows Fundamentals for Legacy PCs, Microsoft Windows Vista Ultimate, Enterprise i Business.

Przy domyślnych ustawieniach serwer RDP nasłuchuje na porcie TCP 3389. Naturalnym klientem wykorzystującym RDP jest większość systemów z rodziny Windows, ale RDP wykorzystywany jest również przez Linux, FreeBSD, Solaris i Mac OS X. Protokół ten jest wykorzystywany w Zdalnym Pulpicie Windows.

źródło: Wikipedia

Sprawdź nas! Zadzwoń


+48 (34) 350 69 82
biuro@apa-biuro.eu
APA Biuro rachunkowe to rzetelna firma
APA Biuro pracuje na Optima ERP